В автобусі діалог: Чоловік - Ви виходите зараз? Блондинка - Ні, на наступній. Чоловік - То давайте поміняємось. Блондинка - Типу Я зараз, а Ви на наступній ?

- - - 

З міністерства транспорту прийшло повідомлення про черговий успіх нашої авіації - чорні ящики літака, який нещодавно розбився перебувають у відмінному стані!

- - - 

Найстрашніше в громадському транспорті не кондуктори, не алкаші і навіть не бритоголові хулігани.... Найстрашніше це два п'ятих класи, що повертаються з цирку

- - - 

Одеса. Таксі. Водій-льотчик везе одеситку. Вона - Шо Ви так мчитесь как угорелий. меня дома таки ждут восемь детей !!! Він - Мадам, и ви мине будете говорить за осторожность?

- - - 

Чоловіки як громадський транспорт - чекаєш - чекаєш на потрібний автобус, а його нема та й нема... А потім кидаєш ту дурну справу і починаєш добиратись з пересадками... А то й на попутках.

- - -

Зупинки громадського транспорту у Львові спеціально для нас розроблялись, все врахували: на випадок спеки - скляний дах, на випадок вітру - шпари в стінах, і навіть на випадок морозів - металеві лавочки...

- - -

На кого вчишся? - Економіка та управління на транспорті. - Ну то так і кажи - буду кондуктором...

- - -

У Львівському тролейбусі їде Вірастюк. Підходить кондуктор і вимагає квиток і то шо це є Вірастюк її ніц не обходить. Вірастюк дістає з кишені металеву гривню, компастує її і подає кондуктору. Вона, зі словами - Отак би й одразу, надриває її, віддає і йде далі...

- - -

Центр. Година пік. Переповнений тролейбус. Прижавшись спиною до компостера стоїть дівчина. Чоловік передає їй квиточок - пробийте будь-ласка. Вона - мені незручно задом. Він - мені би, взагалі то, компостером...

- - -

Їде в автобусі лисий мужик з густою чорною бородою. Поруч маленька дівчинка уважно так на нього дивиться. Мужик: - що, на татка схожий? Дівчинка : - Ні, на мамину пісю...

- - -

В трамваї старенька бабуся рухає молодого чоловіка за плече: - Ви зараз злазите? Він: - Бабуля, я злажу тільки вранці і тільки з гарненьких жінок! )) Вона: Сопляк! Молокосос! Та в наші часи з гарненьких жінок не злазили... З них сповзали!

- - -

Їде гарнюня, файна дівчина в маршрутці. 

Тут підсідає до неї гарний чоловік. 

Вона в нього запитує: 

-"Чоловіче, Ви, мене хочете"? 

Чоловік відпирається: 

-"Та що, ні, ви що, ні в якому разі не хочу"!!! 

На що дівчина відповідає: 

-"Тоді валіть звідсіля нафіг!!!, може хтось інший захоче"!

- - -

Розбився літак. Ніхто не знає причин катастрофи. Єдина зачіпка - "чорний ящик". Остання фраза, записана на нього:"Вася, дивись як я вмію!!!"

- - -

Літо. Львів. Маршрутка. Час пік. 

До салону заходять мамаша з малюком 3-х років. Якась жінка поступається їм сидінням біля дверей. 

Малюк всівся на колінах, ногами бовтає. Рядом стоїть жінка в білому брючному костюмі. Малюк їй по ногам шмиг та шмиг - на білих брюках появилась смужка бруду. Жінка відсовується, пасажири ззаду підпирають, мамаша нуль уваги. Малюк знов їй по ногам шмиг та шмиг - появилась ще одна смужка бруду. 

Інша жінка робить зауваження мамаші: 

- Мамашо, дивіться за своїм сином - він людей бруднить. 

- А мы своему сынишке ничего не запрещаем. 

Через пару зупинок хлопець-свідок просить водія зупинитися, дістає з рота жуйку і зі словами: "Мені батьки в дитинстві також нічого не забороняли", приліплює жуйку до лоба мамаші і виходить. 

Через секунду слон автобуса вибухає сміхом...

- - -

далі буде...