Шкільні екскурсії:

Екскурсія на пасіку

Екскурсії на пасіку відбуваються протягом всього сезону, щоденно згідно графіку роботи закладу.

Екскурсії можуть бути як за попереднім записом, так і згідно живої черги.

Максимальна кількість учасників - 25, мінімальна - 7

Екскурсія відбувається наступним чином:

  1. Розповідь про життя бджолиної сім`ї та дегустація натурального меду.

  2. Перевдягання в захисні костюми та вихід на пасіку.

 Загальна тривалість - до 1,5 год.

 Вартість екскурсії.

 Кожен учасник має мати квиток вартість 120  грн. 

 Графік проведення екскурсій:

10:30, 12:00, 13:30, 15:00, 16:30, 18:00

Львівська обл.,с.Лубяне

 

тел.(097)425 8 425


Екскурсія на конюшню «Темпо»

Наші тренери з верхової їзди, екскурсоводи, розкажуть про породи коней, особливості їх утримання та годування, види верхової їзди та типи сідел. Дізнаєтесь про англійські та ковбойські сідла та цікаву інформацію про верхову їзду без сідла. По бажанню самостійно підготуєте коней до виїзду (почистите та посідлаєте з допомогою інструктора👢).🌟

Ми покажемо відкритий та закритий манежі, розкажемо про основні правила поведінки на конюшні, про різницю життя коней з людьми і в табуні. Ви також зможете погодували тварин ласощами, побачити як вони люблять смачненьке і гарно за це ще дякують уклоном або ножкою.🐴 Ми відкриті до ваших запитань, тож з радістю відповімо усім бажаючим.

Екскурсія включає катання верхи у супроводі досвідченого інструктора з верхової їзди – 1 коло🐎.

Ціни: для груп до 10 осіб – 230грн з особи; для груп від 11 до 20 осіб – 180грн з особи; для груп від 21 особи – 130грн з особи. 

Для отримання більш повної інформації контактуйте з інструктором:

 тел.(097) 966 96 50


Екскурсія у Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького

Під час екскурсії відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з зоною вільного доступу на першому поверсі Терміналу «А», почути цікаві факти історії летовища, пройти контроль на безпеку у зоні вильоту внутрішніх рейсів, відвідати бізнес-зал для пасажирів внутрішніх рейсів, оглянути перон з автобуса, дізнатися, як отримують багаж пасажири після прильоту, почути відповіді на питання про те, як функціонує аеропорт, отримати актуальну інформацію про об’єми перевезень та авіакомпанії, які здійснюють рейси з/до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

          Для отримання погодження на участь в екскурсії необхідно надіслати офіційний запит на ім’я Генерального директора ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького» Романовської Тетяни Василівни, додаючи список екскурсантів (до 20 осіб) з вказанням їхніх даних паспорта чи свідоцтва про народження, бажаних дати і часу проведення екскурсії (факс: +38 (032) 229-80-25; поштова адреса: Аеропорт ЦА, м. Львів, 79000; електронна адреса: info@airport.lviv.ua). Якщо екскурсанти неповнолітні, необхідно вказати відповідальну за супровід дітей особу і дані її паспорта. Допуск іноземних громадян відбувається відповідно до чинного законодавства України.

         Після опрацювання запиту представник аеропорту зв’яжеться з Вами для уточнення дати і часу проведення екскурсії.

            Вартість послуги: 1500,00 грн з ПДВ. Для груп школярів вартість становить1200,00 грн з ПДВ.

     Зверніть, будь ласка, увагу, що послуга надається в безрейсовий період або період непікової рейсової завантаженості.

           Деталі за тел.: +38 (032) 229-82-65, 229-82-37.


Майстер-клас з приготування карамелі

Спостерігати за роботою наших кондитерів дуже цікаво. А опинитись на їхньому місці - ще цікавіше! Маленькі відвідувачі «Майстерня карамелі» мають унікальну нагоду взяти участь у майстер-класі, і створити власний карамельний шедевр.

На карамельному майстер-класі дорослі та діти перевтілюються в майстрів-карамельє, поринають у чарівний світ солодкої магії, опановують нові навики і створюють авторські солодощі. Кожен учасник після проходження майстер класу отримає сертифікат майстра карамельної справи.

 

Детальніша інформація за тел.: +38 (067) 218 13 00 Анна