Бажаєте щоб Ваші працівники приїжджали на роботу в хорошому настрої

та працювали ефективніше?

 

Зазвичай, доїзд працівників на роботу здійснюється засобами громадського транспорту. А що ж робити, коли Ваше підприємство працює, скажімо, в дві або й три зміни і на громадський транспорт о 5-й ранку чи 23:30 Ви розраховувати не можете… І не завжди поблизу від офісу проходить маршрут автобусів або іншого транспорту…

 

Наша компанія допоможе вирішити цю проблему!

 

Досвідчені водії, які володіють ситуацією на дорогах міста, швидко і без затримок займуться розвезенням співробітників до місця призначення. 

  • Комфортний доїзд співробітників.
  • Своєчасне прибуття на роботу, незалежно від місця проживання.
  • Віднесення у витрати і відшкодування ПДВ.
  • Заощадження! Тому що замовляєте не лише автобус з водієм, а й досвід в організації перевезень, організовані технологічні і логістичні процеси, специфічний документообіг, більшу гнучкість та можливості по комбінуванню під ситуацію.

 

 

Щоб доставка працівників, розвозка персоналу, службова розвозка працівників була ефективно і грамотно організована, рекомендуємо Вам скористатися послугами професійної транспортної компанії, наприклад нашої. Ви зможете зробити замовлення перевезень мікроавтобусом, автобусом чи кількома – залежно від кількості пасажирів, яку необхідно перевезти.

 

 

Організовуєте перевезення робітників самотужки?

 

Для нефахівця це пов'язане з низкою проблем:

По-перше, перевезення персоналу повинне здійснюватися за чітким графіком.

По-друге, перевезення співробітників повинно здійснюватись по визначених маршрутах.

По-третє, перевезення робітників вимагає гнучкості, що досягається за рахунок використання різноманітних транспортних засобів.

По-четверте, паспорт регулярного спеціального маршруту і погодження його в державних установах, по-п’яте, по-шосте, по-надцяте…

 

Для налагодження процесу самостійної організації перевезень працівників у Вашому підприємстві можете запросити нашого спеціаліста. Так, ми не працюємо безкоштовно, але набагато дешевше запросити фахівця і відразу зробити все правильно, ніж іти тернистим шляхом спроб і помилок. Помилки в бізнесі коштують грошей!

 

Ви ж приймали рішення про самостійну організацію перевезень не для того, щоб витрачати зайві гроші.

 

 

Перевезення робітників, доставка персоналу - це відповідальна справа, яким повинні займатися тільки професіонали.

Завдяки співпраці з ТзОВ «Транс-Всесвіт» Ви можете бути абсолютно впевнені, що транспортне обслуговування організації, чи то доставка офісного персоналу, чи службова розвозка робітників буде організована на найвищому рівні і за вигідними для Вас цінами.

 

У Вас є запитання? – У нас є відповіді!

Сміливо телефонуйте або зв'яжіться з нами через форму зворотного зв'язку.